Україна прокачала рекордну кількість російського газу

Українська газотранспортна система досягла рекордного показника транзиту природного газу до європейських країн за останні 7 років – 80,8 млрд куб. м.

Повідомляє сайт ЄЛІСАВЕТ з посиланням на gazeta.ua.

Станом на 13 листопада оператор української газотранспортної системи протранзитував до європейських країн рекордні за останні 7 років 80,8 млрд куб. м природного газу.

Загальний обсяг транзиту за 12 місяців минулого року становив 82,2 млрд куб. м. За аналогічний період 2016 року – 68,8 млрд куб. м. Це на 15% або 12 млрд куб. м менше, ніж у поточному році.

Найбільші обсяги траспортування газу російським Газпромом спостерігалися у зимовий період поточного року – 8,9 млрд куб. м. За серпень та вересень, під час зупинки на ремонт обхідного підводного газопроводу “Північний потік” , було транспортовано 8,8 млрд куб. м і 8,4 млрд куб. м відповідно.

Експерти зауважують, що ПАТ “Газпром” систематично не виконує технічні зобов`язання за контрактом на транзит газу з НАК “Нафтогаз України” щодо дотримання тисків газу в магістральних газопроводах. У 2017 році у вхідній точці ГВС “Суджа” тиск був нижче контрактного діапазону у 60-65 кгс/см2 протягом 277 діб — 56 кгс/см2.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)